Kochanka idealna

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Faceci bardzo często nie doceniają kobiet z wyobraźnią – szukają sportsmanek, albo kobiet o wyglądzie top model, ale to w wyobraźni tkwi sukces dobrej kochanki. I pewnie teraz mój tata przeklina wszystkie te noce, kiedy czytał mi baśnie do snu. Już niemal widze, jak łapie za karnister z benzyną i leci palić biblioteki, by ocalić inne pokolenia dziewczynek przed destrukcyjnym wpływem braci Grimm i Hansa Christiana Andersena, ale ten tekst po prostu powstać musiał i kwestia była tylko, czy napiszę go prędzej , czy jednak trochę później.

Jest więc część samców fantazjujących o słodkiej schoolgirl, noszącej książeczki w różowym plecaczku i udającej te przecudnie nadęta minę z wywalonym dziubkiem, ale tylko co sprytniejsi chłopcy wiedzą, że bardziej warte uwagi są młode, ubrane zupełnie niepozornie bibliotekarki (jeśli oczywiście są w miarę atrakcyjne), gdyż tylko kobieta z wyobraźnią i polotem bedzie w stanie snuć zza biurka odpowiednio bezwstyczne fantazje zalewające ich potem i gradem cierpkich dreszczy.

Pomimo misji magazynów takich jak Cosmopilitan czy Joy nasza planeta skąpana jest w niesamowitej ilości nieświadomych królewienek, z podejściem do sexu takim, że to się po prostu powinno wydarzyć i sam fakt wystapienia tego zjawiska w ich obecności (bo na pewno nie z ich udziałem) musi być dla ich faceta powodem do niezmiernego szczęścia. Dla tych drewnianych laleczek w dalszej części tekstu będę używać terminu „śpiąca królewna”, gdyż z uwagi na mnogość cech zbieżnych nie sposób uciec od tej, jakże fachowej nomenklatury.

Śpiąca królewna

Śpiąca królewna żyje w seksualnej baśni pełniąc swoją z góry wyznaczoną rolę. W zwiazku z zachowaniem takiej partnerki, facet nie bardzo wie, czy to to żyje, bo niby oddycha, ale jakoś tak nie reaguje. Nic tylko wyciągnąć latarkę i sprawdzić odruch źrenic, bo a nuż, nasz bohater spóźnił się kilka lat i teraz już jego zaloty podpadają pod nekrofilię. Zakładając jednak, że źrenice zareagowały jak należy, potrzeba nam zrozumieć parę faktów, coby ogarnąć całokształt postawy obranej przez śpiącą królewnę. Otóż ona dokładnie zna plan, a teraz po prostu leży i czeka na jego realizację. Bo przecież powinna leżeć ? Nie? Ma coś zrobić ? No przecież nie zapyta. Chyba ktoś jej kiedyś powiedział, że sex to taka zabawa w cisza na morzu…. tak więc gadanie jest zabronione, ona ma tylko leżeć i wyglądać. Pojawi się książe i zdziała cuda.

Sex zaczyna sie w głowie i to mózg jest naszym głównym obszarem erogennym. Zauważcie jak często nie potrzeba nam nawet drugiej osoby, żeby w naszej wyobraźni wykreować wizję, która zawierając odpowiednią dawkę szczegółów sprawi, że krew płynąca w ciele znacząco przyspieszy. Oczywiście ogromną rolę ogrywają hormony i podawanie wszelkich substancji spamujących mózg wiadomościami o szczęściu, których posłańcami są dopamina i endorfina. Jednak pomijając hormony, gdy zostajemy sam na sam z naszą głową, to niesamowicie łatwo dokonać na nas erotycznej incepcji.

Pośladki rytmicznie bansujące w rytmie lewa prawa – kobieta w obcisłych jeansach przechadza się miastem. To właśnie obraz tych jędrnych i sprężystych mięśni, które smukło przechodzą w nogi , zostanie w głowach dziesiątek mężczyzn mijających ją na ulicach. Mężczyźni ci wrócą do domu, odpalą tv i gdzieś pomiędzy gotowaniem obiadu, a sprawdzaniem poczty przypomną sobie mimowolnie, ten płynący kusząco miastem, idealnie okrągły tyłeczek. Incepcja.

I tu pojawia się rola mądrej kobiety z wyobraźnią – patrzenie na prozaiczne rzeczy w sposób kreatywny. Tylko pomyślcie ! Z nią nigdy nie będzie przecież nudno. I chociaż pewnie zawsze zastanawiacie się, kto wymyśla te fatalnie płytkie fabuły pornoli, to czy naprawdę nigdy was nie zaciekawiło, że gdzieś tam na pewno muszą być kobiety, które w zamian za naprawę kablówki rzucają się facetom w ramiona słodko trzepocząc rzęsami ? Mnie zaciekawiło. I dlatego trochę się zabawimy, kategoryzując te urocze panie z filmów dla dorosłych i przenosząc je w realia codziennych realcji damsko męskich.

Dekoratorka wnętrz

Jest to kobieta, która idealnie poczuje się w waszej przestrzeni mieszkalnej. Dzięki kluczowemu rozmieszczeniu mebli i wiedzy na temat ich niestandardowego zastosowania uczyni wasze 4 kąty miejscem niezwykle funkcjonalnym, do którego będziecie z przyjemnością wracać po pracy. Wykorzystując swój szczególnie wyostrzony zmysł dotyku będzie was zaskakiwać i rozpieszczać, uświadamiając wam w jakiej różnorodności tekstur i tkanin żyjecie. Jedwabna pościel, aksamitna sofa, lniane zasłony, żakardowa pufa… i nagle wiecie po co ona to w pierwszej kolejności kupiła. Druga ważna rzecz dla dekoratorki, to oświetlenie. Oczywiście, że można mieć jedną smętnie zwisającą z sufitu żarówkę, podejrzewam, że Freud dopatrywał by się w niej związku z przyrodzeniem właściciela mieszkania. Można mieć również szereg strategicznie rozmieszczonych świec i luster, które będą przepięknie odbijać wasze ciała konsumujące z pasją i pożadaniem herbatkę ;) Poza tym , chyba nawet faceci wiedzą, że jak zapali się w pokoju czerwone światło, to nawet stanie przy oknie zyskuje swój erotyczny wymiar.

Masterchef

Stoi w fartuszku kuchennym, taka uroczo potargana i skupiona. Miesza tajemne ingrediencje, oblizuje palce i zachęca was do próbowania absolutnie wszystkiego. Ta kobieta niesamowicie rozwinęła niemalże wszystkie swoje zmysły, i albo pozwoli sobie zawiązać oczy, albo zawiąże je wam. Pewne jest tylko, że będzie ciekawie, gdyż wprowadzi was ona w świat niesamowitych zapachów, smaków i niezapomnianych doznań. Nawet tak prozaiczny komponent jak czekolada, staje się czymś niespodziewanie odkrywczym, gdy dodamy do niego chili.

Thai SPA

Doskonale wie gdzie są wszystkie punkty witalne, czakry, meridiany i inne cuda na kiju. Nieważne, nie musisz w to wierzyć. Jeden dotyk tych czułych, wyedukowanych dłoni i przeniesiesz się na daleki wschód do jednej z chatek dryfujacych po jebanych jeziorach rozkoszy. Bo dotyk to jedno, ale jeśli jej zaufasz pozwalając ujawnić wszystkie talenty, to wyciągnie cię z jesiennej depresji mocą olejków eterycznych lawendy, ciepłem rozgrzanych kamieni i oliwą, i przesuwając dłonie wzdłóż kręgosłupa, masując lędźwie, krzyż, łopatki i kark, uśiwadomi ci szybko, że ciało to świątynia pełna miejsc, które nie są otwarte dla niewtajemniczonych.

I jeśli kobieta ma wyobraźnię, to staje się właśnie tym wszytskim, ale oczywiście ponieważ jej to nie wystarcza, bo ciągle może wymysłać nowe rzeczy i postrzegać wszystko na nowo, to nigdy nie przestanie się rozwijać. Jeśli po przeczytaniu tego tekstu spojrzycie na swoje ukochane kobiety i stwierdzicie całkiem słusznie , że właśnie trafiliście szóstkę w totka, to nie zdziwcie się proszę, jeśli kiedyś po waszym powrocie do domu będą udawać, że widzą was zupełnie pierwszy raz na oczy, albo gdy przemówią do was w zupełnie nieznanym języku. Po prostu się grzecznie przedstawcie i wejdźcie w przygotowaną dla was rolę. Nie pożałujecie.

 

Print Friendly
The following two tabs change content below.

masakraona

Ostatnie wpisy masakraona (zobacz wszystkie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *